Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1.2012

 

Zapečené Bagety Cz® nabízí rozvážkovou službu do většiny obydlených částí měst a blízkého okolí.

Každá provozovna Zapečené Bagety Cz® má stanovenu minimální výši objednávky pro rozvoz.
Jednotlivé provozovny mohou mít různě stanovené zóny a otevírací doby, které mohou být změněny. Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.

Platební podmínky

Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo stravenkami. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Veškeré platby probíhají v české měně.

Produkty

Nápoje a některé ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s jídlem.

Dodací lhůty

Našim cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz baget ve městě, s garancí horkého jídla a dovozem včas. Při zpoždění může být poskytnuta sleva. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli a proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v tom mohou bránit. Rozvoz do 40-ti minut platí v nejbližším okolí provozovny. Do okrajových a mimoměstských částí nelze dodací dobu garantovat.

Záruka 100% spokojenosti

Zapečené Bagety Cz® dodává bagety vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu nebo vrácení peněz. Místem reklamace jsou všechny provozovny Zapečené Bagety Cz® nebo email feedback@zapecene-bagety.cz, kam, prosím, zasílejte fotografii včetně účtenky.

Soutěže

Soutěže na facebookové stránce Zapečené Bagety Cz nepořádá Facebook. Soutěže jsou pořádané především jako zábavné a jejich uzavření, není-li uvedeno jinak, je obvykle během sedmého dne od jejího vyhlášení. Na výhry ze soutěže není právní nárok. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze vyplatit v hotovosti, ani vyměňovat za jiná plnění.

Platnost kódu pro odběr výhry je jeden týden od jeho předání výherci.
Předání výhry:
* osobním odběrem na provozovně
* pro předání rozvážkovou službou je nutné splnit podmínky rozvážkové služby, tj. minimální objednávku

Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Akce neplatí při rozvozu mimo město, není-li uvedeno jinak.
Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu.

Ochranná známka & copyright

Logo Zapečené Bagety Cz® je registrovanou ochrannou známkou a je chráněno právem.
Veškerý obsah těchto stránek, jako obrazové materiály, texty a software je majetkem Zapečené Bagety Cz®.

Kontakt

Sídlo společnosti:

Email: admin@zapecene-bagety.cz

Tel.: +420 777 999 243

IČ: 05593417


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.